BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Virusai, bakterijos, grybai

Gamtoje egzistuoja trys agresoriai, kurie gali nužudyti žmogų:

1) Virusai yra patys pavojingiausi iš visų trijų. Nuo virusų nėra vaistų. Vienintelis vaistas yra žmogaus imunitetas. Jei pas žmogų bus visiškai sugriauta imuninė sistema, net mažiausias virusas jį gali nužudyti. Imunitetas – tai baltieji kraujo kūneliai limfocitai. Vienas iš būdų sustiprinti imunitetą yra eterinių aliejų naudojimas. Eteriniai aliejai yra imunostimuliatoriai, pvz. eukaliptas. Kai įkvepiam eukalipto, pradeda labai stipriai gamintis limfocitai;

2) Grybai. Nuo grybelių nėra išrasta gerų vaistų. Grybeliais suserga žmonės, turintys silpną imunitetą. Yra atlikti tyrimai ir nustatyta, kad 80 proc. vėžių yra grybelinės kilmės. Grybelis būna nagų, galvos, odos, vidaus organų – plaučiuose, žarnyne, kraujyje.

3) Bakterijos. Gydomos antibiotikais. Bakterijos gydomos antibiotikais mutuoja. Virusai ir bakterijos nemoka mutuoti prieš eterinius aliejus, nes ir tie ir tie yra iš gamtos.

Jei norime sveikai ir ilgai gyventi, privalome kiek tik įmanoma stiprinti savo imunitetą. Jei organizmas nusilpęs, jis nepajėgia kovoti su jį supančiais agresoriais. Jei jus dažnai kamuoja įvairios virusinės ligos, grybeliai, karpos, votys, tai rodo, kad organizmas yra nepajėgus apsiginti, todėl reiktų kuo skubiau pradėti jį stiprinti.

Patiko (1)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą