BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: 2010 Lapkritis

Kremo gaminimo procesas

Mums reikės:

15 ml  pasirinktų bazinių aliejų

25 ml pasirinkto hidrolato

2,5 g emulsinio vaško (vandeninės ir aliejinės fazių surišėjas)

1 šaukštas alijošiaus ekstrakto (Padengia odą apsauginiu ir drėkinančiu sluoksniu. Maitina su mineralais. Gerina ląstelių medžiagų apykaitą ir odos elastingumą)

Ekologiško glicerino (Natūralus odos drėkiklis, išgaunamas iš augalinių aliejų. Glicerinas pasižymi vandenį sulaikančiomis savybėmis, kurios leidžia išgauti ir sugerti vandenį iš oro. Glicerinas padeda odai išsaugoti drėgmę.)

4g koloidinio sidabro (natūralus konservantas, turi stiprų antibakterinį poveikį)

1g koloidinio aukso (stimuliuoja ląstelių regeneracijos procesus, skatina greitą žaizdų ir kitų pažeistų odos paviršių gijimą)

4-8 lašai pasirinktų eterinių aliejų

3 lašai hialurono rūgšties (oda tampa lygesnė, minkštesnė, įgauna “apimties”, sumažėja raukšlės. Hialurono rūgštis sustiprina ląsteles bei padeda joms apsiginti nuo bakterinių infekcijų. Hialuronas yra jungiamojo audinio dalis, tačiau su metais jo mažėja, oda glemba, praranda jaunatviškumą, elastingumą, sausėja.)

Maistinio termometro

2 atsparių karščiui menzūrėlių

Darbo eiga:

Į vieną menzūrėlę supilam pasirinktus aliejus

į aliejus suberiam emulsinį vašką

į kitą menzūrėlę pilam hidrolatą ir auksą su sidabru

Statom į verdantį vandenį ir abu indelius kaitinam iki 59 laipsnių temperatūros. Aliejinėje fazeje ties šia temperatūra pradės tirpti vaškas, o hidrolatui bus reikalingas termometras. Svarbu neperkaitint, kad neprarastų savo savybių. Jei temperatūra bus per maža, fazės gali nesusijungti.

Abi fazes pilam į vieną ir intensyviai maišom su plastmasiniu šaukšteliu pagal laikrodžio rodyklę. Kremukas iš pradžių būna kaip drebučiai.

Kremui vėstant jo konsistencija pasikeičiasi

Į atvėsusi kremą sudedam alijošių, gliceriną, helurono rugštį, eterinius aliejus. Dar kartą gerai išmaišom. Supilam į paruoštą ir dezinfekuotą indelį. Kremuką laikom kambario temperatūroj, mylim, tepam ir negailim 2 mėnesius :)

Rodyk draugams

Komentarai (7)