BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Apie dezodorantus

Oda – mūsų antrieji inkstai. Per ją organizmas pašalina nereikalingas medžiagas, toksinus. Tai natūrali mūsų organizmo funkcija. Mes vis stengiamės pergudrauti gamtą, bet dažnai turime už tai sumokėti. Mes naudojame dezodorantus, kurie užkemša odos poras, blokuoja prakaito liaukas, net daromės operacijas, kurios visam laikui užkerta kelią tam tikros vietos prakaitavimui. Prakaitas negalėdamas pratekėti grįžta atgal į kraują, kuris vėl yra valomas kepenyse ir inkstuose. Gaunasi užburtas ratas. Taip yra apkraunamas ir nuodijamas mūsų pačių organizmas.

Prieš naudodami dezodorantą gerai įsitikinkite, kad jo sudėtis yra saugi naudoti. Šiuo metu yra atliekama daug tyrimų, kurių metu įrodyta dezodorantų žala. Tačiau ir toliau jie yra sėkmingai pardavinėjami plačiojoje rinkoje. Daugelio dezodorantų sudėtyje yra aliuminio druskų, kurios užkemša poras ir dėl to mes neprakaituojame. Aliuminis yra toksiškas metalas, kurio perteklius neigiamai veikia nervų sistemą, priešskydinę liauką, trikdo estrogenų veiklą. Jis gali pakeisti ląstelių struktūrą, o tai įtakoja krūties ląstelių pokyčius.

Daugelis dezodorantų savo sudėtyje turi parabenų (metyl-, butyl-, propyl-, ethyl-). Jie į dezodorantus dedami kaip konservantai. Šios medžiagos giliau nei kiti konservantai įsigeria į odą. Parabenai lemia endokrininės sistemos pažeidimus. Buvo atlikti tyrimai, kuriu metu parabenų buvo rasta net motinos piene. Krūties vėžys dažniausiai formuojasi arti pažastų.. Krūties vėžys sudaro vieną trečdalį visų vėžinių susirgimų tarp moterų. Ištyrus 20 krūties vėžio atvejų buvo nustatyta, kad 18 iš jų buvo rasta parabenų, kurie į auglius pateko per odą su dezodorantais ir kremais.

Tad nelikite abejingos savo ir savo vaikų sveikatai. Rinkitės saugius savo sveikatai produktus. Naudokite dezodorantus, kurie nestabdo natūralaus skysčių išsiskyrimo, nes prakaitavimas yra mums būtinas ir natūralus procesas. Prisiminkit, kad pats prakaitas neturi blogo kvapo. Tas kvapas atsiranda nuo bakterijų, kurios gyvena ant mūsų kūno. Geriausia naudoti tokius dezodorantus kurie naikina prakaito kvapo atsiradimo priežastis – bakterijas. Šiuo metu nesunkiai galima rasti tokių dezodorantų.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą